O firmie

Z nami ogrodzisz swój dom

Centrum Ogrodzeń Posesja zostało otwarte w 2006 roku. Od początku specjalizujemy się w dostarczaniu wysokiej jakości elementów do systemów ogrodzeniowych. Lokalny charakter działalności pozwala nam na kompleksową obsługę klientów z Krakowa, Wieliczki oraz okolic. Nawiązaliśmy współpracę z renomowanymi producentami, takimi jak: Kostbet, Faac, Joniec czy Tabal. Dzięki temu nasze produkty nie tylko spełniają wysokie oczekiwania klienta, ale również stanowią naszą najlepszą wizytówkę.

Zaopatrujemy kompleksowo

Zaopatrujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i inwestorów. Osoby które montują ogrodzenia mogą liczyć u nas na preferencyjne warunki. Oferujemy miedzy innymi: bramy, furtki, słupki ogrodzeniowe, podmurówki prefabrykowane itd. Od dwóch lat samodzielnie malujemy proszkowo. Praktycznie od razu po zamówieniu dowozimy towar na miejsce docelowe. Aby jeszcze lepiej spełniać oczekiwania klientów, zajmujemy się montażem ogrodzeń, a także montażem domofonów i automatyki. Ponad 13 lat doświadczenia w branży, to zobowiązuje..

Kompromis pomiędzy funkcjonalnością a estetyką

To, co wyróżnia nas spośród innych firm, to oferowanie konkurencyjnych cen za najwyższej jakości produkty. Chcemy stale polepszać swoje usługi i dopasowywać je do zmieniających się potrzeb rynku. Oferujemy bogate wzornictwo i czujnie przyglądamy się najnowszym trendom. Szukamy kompromisu pomiędzy funkcjonalnością a estetyką. Chcemy, aby nasze produkty w pełni spełniały najsurowsze wymagania jakości.